Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai

Pristatymo terminai:
Visos prekės su pristatymo nuoroda "1-3 darbo dienos" yra išsiunčiamos per 24 valandas nuo apmokėjimo gavimo. Prekės su nuoroda "5-10 darbo dienų" parduodamos tiesiai iš tiekėjų sandėlių Europoje. Šios kategorijos Jus pasieks per 5-10 darbo dienų. Užsakyme esant abiejų pristatymo terminų prekėms, užsakymas bus išsiųstas, kai mes gausime prekes iš tiekėjų sandėlių.

Pristatymas

Prekės yra pristatomos naudojantis Lietuvos pašto, LP Express ,Omniva paštomatų ir LP Express kurjerių teikiamomis paslaugomis.
Šiauliuose galima atsiimti patiems, atsiskaitant grynais, nemokant pristatymo mokesčio.

Siunčiant paštu:

Siuntinys yra registruojamas ir siunčiamas pirmenybiniu paštu. Pristatymo trukmė: 2-3 darbo dienos. Siuntos pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų duotą adresą. Pranešimas apie siuntinio buvimo vietą bus atsiųstas sms žinute , el.paštu ar paliktas pašto dėžutėje. Jei praėjus trims dienoms jokių pranešimų negausite, informuokite mus. Pristatymo kaina 2,99EUR. Perkant už daugiau nei 90 €, pristatymas nemokamas. Tai pigiausias būdas gauti siuntas Neringos gyventojams.

Siunčiant per Omniva ir LP Express paštomatus, siuntinys pristatomas per 1-2 darbo dienas. Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą paštomatą, siuntų tarnybos SMS žinute atsiųs durelių PIN kodus.
Pristatymo kaina siunčiant per Omniva yra 2,49EUR, LP Express - 1,99EUR. Užsakymai virš 90 EUR siunčiami nemokamai. Dėmesio! Omniva paštomatuose siunta yra saugojama 7 paras. LP Express paštomatuose siunta saugojama 72 valandas nuo jos pristatymo į gavėjo paštomatą. Laiku neatsiėmus siuntos bus grąžintos siuntėjui (parduotuvei kvepalumagija.lt). Siuntos išsiuntimas antrą kartą papildomai kainuos 4,00 EUR.

Intrukcija siuntos atsiėmimo LP Express terminale:
https://www.youtube.com/watch?v=BTxMlhaPILc

Instrukcija siuntos atsiėmimo Omniva paštomate:
https://www.youtube.com/watch?v=KxKPk4meEp0

Siuntimas per LP Express kurjerius trunka 1-2 darbo dienas. Kaina 3,99 eurai. Užsakymai virš 90 eurų pristatomi nemokamai. Siuntimas į Neringą kainuoja 30 eurų.

DĖMESIO! Neapmokėjus užsakymo per 2 darbo dienas, jis bus anuliuotas be papildomo perspėjimo!